Сонячні електростанції

 

Спеціалісти ТОВ «КІРА-Р» допоможуть Вам в найкоротші строки обрати оптимальне рішення при проектуванні сонячної електростанції у Вас вдома. Ми пропонуємо Вам обладнання найвищої якості, системи кріплень, що витримують різні погодні умови, усі потрібні комплектуючі, професійний монтаж, оформлення усіх дозвільних документів, підключення та безперебійне функціонування Вашої сонячної електростанції.


В залежності від місця кріплення та розмірів ділянки (даху) для установки сонячних панелей, параметри сонячної станції можуть відрізнятися.

Термін окупності сонячної електростанції залежить від ряду факторів, знання яких дозволяє приблизно оцінити період повернення Ваших інвестицій.

Енергія, яку може генерувати електростанція, в першу чергу залежить від місця її розташування (географічна широта), що на пряму визначає кількість сонячного випромінювання, що надходить на одиницю площі (інсоляцію). Орієнтація сонячних панелей щодо сторін горизонту та їх кут нахилу відносно горизонту визначають кількість сонячного випромінювання, яку отримає сонячна електростанція.

Вирішальним фактором в розрахунках окупності сонячної електростанції є величина власного споживання електроенергії. Чим менше електроенергії споживає Ваш дім, тим більшу частку можна продати державі за «зеленим тарифом», що напряму впливає на Ваші прибутки.

Підрахунки термінів повернення інвестицій для домашніх електростанцій різного типу кріплення та потужності

 

Таким чином, якщо ви маєте дах будинку, одна зі сторін якого орієнтована на південь, площею 100 кв.м.

– Ви маєте можливість встановити сонячну електростанцію потужністю 16,8 кВт (60 фотоелектричних модулів), яка буде виробляти в середньому 15 500 кВт*год електроенергії на рік. Навіть якщо Ваше господарство використовуватиме 15% цієї енергії на власні потреби (200 кВт на місяць), Ви зможете продати за «зеленим тарифом» 13 175 кВт*год/рік. З урахуванням економії на споживанні власної енергії, Ви матимете щорічний дохід 2 867 дол. США.
Ви повернете вкладені кошти за 5,3 роки.

Якщо ви маєте дах будинку, одна зі сторін якого орієнтована на південь, площею 150 кв.м.

– Ви маєте можливість встановити сонячну електростанцію потужністю 25,2 кВт (90 фотоелектричних модулів), яка буде виробляти в середньому 23 300 кВт*год електроенергії на рік. Навіть якщо Ваше господарство використовуватиме 10% цієї енергії на власні потреби (200 кВт на місяць), Ви зможете продати за «зеленим тарифом» 20 970 кВт*год/рік. З урахуванням економії на споживанні власної енергії, Ви матимете щорічний дохід 4 481 дол. США.
Ви повернете вкладені кошти за 4,7 роки.

Якщо ви маєте прибудинкову ділянку, не затінену деревами чи будівлями, площею 180 кв.м.

– Ви маєте можливість встановити сонячну електростанцію потужністю 16,8 кВт (60 фотоелектричних модулів), яка буде виробляти в середньому 16 400 кВт*год електроенергії на рік. Навіть якщо Ваше господарство використовуватиме 10% цієї енергії на власні потреби (200 кВт на місяць), Ви зможете продати за «зеленим тарифом» 13 940 кВт*год/рік. З урахуванням економії на споживанні власної енергії, Ви матимете щорічний дохід 3 034 дол. США.
Ви повернете вкладені кошти за 5,6 роки.

Якщо ви маєте прибудинкову ділянку, не затінену деревами чи будівлями, площею 300 кв.м.

– Ви маєте можливість встановити сонячну електростанцію потужністю 25,2 кВт (90 фотоелектричних модулів), яка буде виробляти в середньому 24 600 кВт*год електроенергії на рік. Навіть якщо Ваше господарство використовуватиме 10% цієї енергії на власні потреби (200 кВт на місяць), Ви зможете продати за «зеленим тарифом» 22 140 кВт*год/рік. З урахуванням економії на споживанні власної енергії, Ви матимете щорічний дохід 4 731 дол. США.
Ви повернете вкладені кошти за 5,1 роки.

залишити заявку
Загальна оцінка продукції і монтажних робіт
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Залишити відгук

Контакти

+38 (067) 362-38-21

+38 (067) 240-73-65

info@kira-r.com.ua romankuznievyi@kira-r.com.ua dashaboiko@kira-r.com.ua

вул. Деревообробна 3в, оф.4, Київ, Україна

Copyright © Кіра-Р. Всі права захищені